Obchod


© 2011 SPORT 2000 & TOUR SPORT  |  implementace NOBEL SYSTEM  |  běží na Joomla!  |  
Proč lyžařský servis PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tour Sport   
Pondělí, 26 Listopad 2012 13:51

 

-ostré hrany zvýší  vaši bezpečnost  při jízdě na lyžích a snowboardu na tvrdém povrchu nebo na ledu

-díky pravidelnému servisu  šetříte hrany a skluznici, prodlužujete životnost

-správná funkčnost lyží a snowboardů umocní vaši zábavu v přírodě

Postup při servisu Vaší lyže

1/Přebrousíme plochu skluznice na brusném pásu /Toko combi/, mechanicky a odstraňovačem vosku očistíme skluznici. Oprava rýh natavovaným polyetylenem speciální pistolí /Montana Monty Extruder/. Znovu srovnání skluznice na brusném pásu /Toko combi/.

2/ Vytvoření ideální roviny a následné finální strukturování lyží díky rovnoměrnému přítlaku na brusném kameni/Reichmann TSM-E/. Lepší skluzné vlastnosti , přesnější  úhlování boční a spodní hrany.

3/Základní  úhlování boční hrany na brusném pásku/ Montana bruska/.Úhel boční hrany závisí na typu a použití snowboardu či lyže.

4/Tuning  spodní a boční hrany na jemném brusném kameni/Montana HTT2D finish/ . Konstantní odklon spodní hrany slouží k přenosu účinnosti bočního úhlu hrany na sněhovou podložku, hlavně při carvingovém oblouku. Zabraňuje nežádoucímu zařezávání hran.

5/Impregnace vosku do skluznice/Montana Fluid Waxer/ a vyleštění skluznice /Toko combi/,je finální fází servisu lyže. Impregnace vosku je prováděna teplou voskovou lázní, tím je zaručena absorbace největšího množství vosku do jednotlivých pórů skluznice. Vyleštění skluznice se provádí na fibrovém pásu.

Aktualizováno Pátek, 30 Listopad 2012 12:35
 

Dárkový pass

Reklama

shop sport ikonka
Shopkolo Turistika shop

Dárkový poukaz

Facebook