Obchod


© 2011 SPORT 2000 & TOUR SPORT  |  implementace NOBEL SYSTEM  |  běží na Joomla!  |  
Půjčovna Třebíč: vodácké sporty | TOUR SPORT PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tour Sport   
Čtvrtek, 30 Červen 2011 16:19

Rezervace lodí a vybavení může být provedena telefonicky, emailem nebo osobně v naší prodejně na ulici Jejkovská brána 3, Třebíč.

Záloha za rezervaci je 50% půjčovného - maximálně však 3000, -. Záloha je vratná v celé výši nejpozději 14 dní před termínem zapůjčení.  Vratná záloha za lodě je vždy placena v den půjčení.

pujcovna-lodi-gumotex

ceni-pujcovna-lodi

 

Půjčovní řád Tour sport, Třebíč

 

zapůjčení, nájmu, věcí movitých

( § 721 a násl. obč. zák.)

 

 

Úvodní ustanovení

 

Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé. Smluvní vztah ve věci zapůjčení vodáckého materiálu vzniká podpisem půjčovní smlouvy a řídí se dle tohoto půjčovního řádu.

 

Uzavření smlouvy

 

Pro uzavření smlouvy je třeba, aby zákazník byl straší 18-ti let předložil platný doklad určující jeho totožnost (za průkaz totožnosti se považuje občanský průkaz nebo pas) složil kauci určenou půjčovnou, jejíž výše se řídí hodnotou půjčovaného materiálu.

Technický stav půjčovaného materiálu je při předání v perfektní, na požádání nájemce může být vybavení znovu zkontrolováno. 
Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pro činnost, pro kterou je materiál určen, v souladu s dodržováním bezpečnosti a používáním ochranných pomůcek.

 

Ceny půjčovného

 

Ceny půjčovného jsou smluvní a jsou uvedeny v ceníku půjčovny Tour sport, s.r.o.

 

 

Povinnosti zákazníka


Lhůta pronájmu je uvedena na smlouvě o zapůjčení materiálu a je závazná. V případě, že zákazník potřebuje zapůjčený materiál déle, je povinen smlouvu o zapůjčení prodloužit (i telefonicky).

Nájemce není oprávněn přenechat předmět pronájmu třetí osobě.

V případě poškození či ztráty zapůjčeného materiálu je zákazník povinen uhradit škodu takto vzniklou buď ve výši opravy nebo ve výši hodnoty zapůjčeného materiálu. Náklady spojené s opravou mohou být hrazeny ze složené kauce buď při vrácení materiálu, pokud je lze ihned stanovit nebo zálohově.

V případě odcizení nebo ztráty zapůjčeného materiálu uhradí nájemce hodnotu daného materiálu. Do doby její úhrady je pronajímatel oprávněn účtovat nájemné. Zcizení-ztrátu ohlásí nájemce neprodleně místně příslušnému oddělení Policie ČR a pronajímateli.

Aktualizováno Pátek, 14 Únor 2014 16:37
 

Dárkový pass

Reklama

shop sport ikonka
Shopkolo Turistika shop

Dárkový poukaz

Facebook