Obchod


© 2011 SPORT 2000 & TOUR SPORT  |  implementace NOBEL SYSTEM  |  běží na Joomla!  |  
Neumanová Tereza a Focus PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tour Sport   
Úterý, 20 Květen 2014 08:46

Pro Terezu Neumanovou, začátek sezóny jako z pohádky

 

 

Po úspěšném vystoupení na Mistrovství republiky na dráze v omniu, které se uskutečnilo na sklonku roku v Praze Motole, kde Tereza skončila druhá, se rozběhl v dubnu naplno Český pohár kadetek na silnici. Po závodech v Plzni, Soběslavi, Zbraslavi, Kyjově a Praze-Motole se může pochlubit čtyřmi prvními a třemi druhými místy a průběžným vedením v ČP na silnici i na dráze. Stále sedlá kolo Focus Izalco Pro 3,0 20-G Force ,2012, ke kterému za dva roky přirostla.

Členka oddílu SK TOUR SPORT Třebíč, závodící za Favorit Brno si při silniční závodnické přestávce odskočila o víkendu 17.-18.května na ČP MTB do Bedřichova, kde po vyhrané kvalifikaci na bahnité trati skončila mezi bikerkami na třetím místě. Závod byl velice dobře obsazen ve všech kategoriích. V mužích zvítězil olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a v ženách dojela po nepříjemném pádu v zaváděcím kole Tereza Huříková druhá. Tereza Neumanová testovala naostro kolo Focus Raven 27R 1,0 20-G, 2014. Kolo je velice pohyblivé v terénu a díky geometrii a vidlici Magura TS-8, e-lect automatic lockout rychlé ve výjezdech v kopcích.

 

Seriál Českých pohárů na silnici pokračuje o víkendu závody v Lounech, kde se na konci července uskuteční Mistrovství republiky, které je pro Terezu Neumanovou vrcholem sezóny.

Aktualizováno Úterý, 20 Květen 2014 09:19
 

Dárkový pass

Reklama

shop sport ikonka
Shopkolo Turistika shop

Dárkový poukaz

Facebook